Banka 0600 – o jakou se jedná?

Osobní finance - GE Money
Osobní finance – GE Money

Bank je na našem trhu na několik desítek. Podíváme-li se na jejich hlavní identifikátory, rozhodně to nejsou jenom jejich jména. Stejně tak dobře je můžeme identifikovat také podle kódu, který mají přidělený. Ten je nezbytný třeba ve chvíli, kdy potřebujeme posílat peníze. A to jak v rámci tuzemského, tak i v rámci mezinárodního převodu. Podívejme se společně na to, čím se na našem trhu může pyšnit banka 0600. Právě za tímto kódem se schovává GE Money Bank. Tedy poměrně známý, stejně jako poměrně stabilní hráč na našem bankovním trhu.

Produktu pro soukromé osoby i podnikatele

Co nám banka může nabídnout? Především je to řada produktů, které jsou určeny nejenom běžným osobám, ale které jsou určeny také podnikatelům. Pokud se podíváme na to, co v tomto směru dominuje, tak to jsou bankovní účty. Ty jsou rozděleny do několika kategorií, hlavně podle našich potřeb, stejně jako podle míry využívání. Zajímavostí je též to, že banka 0600 nabídne také účty určené dětem, stejně jako studentům.

Druhým stěžejním portfoliem jsou produkty úvěrové. I ty jsou určené jak konkrétním soukromým osobám, tak samozřejmě také konkrétním podnikatelům. Podíváme-li se konkrétně, tak dominuje běžná, stejně jako podnikatelská půjčka. V obou případech je to ale také konsolidace, tedy možnost sloučení stávajících úvěrů, které je schopna banka svým klientům také nabídnout, a to za poměrně zajímavých podmínek.

Banka 0600 nám umožní i spořit

při popisu možností toho, co nám může banka 0600 přinést, nesmíme zapomenout také na oblast spořících produktů. Ta je spojena s možností využít třeba termínované vklady, stejně jako klasické investice. Nechybí ale ani produkty ze segmentu spořících účtů. Pokud bychom si měli zmapovat tři nejvyhledávanější možnosti, jsou to tyto:

  • Termínované vklady
  • Stavební spoření
  • Doplňkové penzijní spoření

Banka patří mezi skutečně moderní

Základní charakteristiku již máme a tak se můžeme podívat ještě na to, co nám banka nabídne obecně. Je to třeba široká síť poboček, stejně jako je tomu i dobrá dostupnost bankomatů, kterou se může banka 0600 pyšnit. Nechybí ale ani moderní přístup ke klientovi, který je spojený s přímým bankovnictvím. Tedy s možností ovládat náš účet třeba pomocí počítače, stejně jako mobilního telefonu nebo tabletu.

Banka je též zajímavá tím, že za ní stojí velká nejenom finanční skupina, která je známá z mnoha odvětví. V tomto směru se podívejme na samotné sdělení banky: „General Electric dnes sdružuje firmy z oblasti průmyslu a financí. Podniká v oblasti výroby letadlových motorů, elektrické energie, finančních služeb či lékařské techniky.“ Jak je patrné, záběr tohoto giganta je skutečně více než obrovský. Pro nás jako zájemce o finanční služby je však pozitivem, že je to právě banka 0600, za kterou stojí a vytváří tak ono tolik potřebné zázemí a jistoty.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *