Fajn půjčka – peníze na cokoliv, z pohodlí domova

Fair Credit - ferova pujcka
Fair Credit – férová půjčka

Na našem trhu je dnes několik desítek nebankovních společností. Všechny samozřejmě nejsou stejné. Proto je dobré zmapovat si jednotlivé možnosti. A jednou z těch, na kterou se nyní podíváme, je produkt Fajn peníze na cokoliv půjčka. Za tou stojí poměrně známí společnost Fair Credit. Půjčku od ní si tak lze vzít nejenom klasickou cestou, kterou si popíšeme, ale lze za účelem úvěru navštívit také konkrétní pobočku. Ty jsou k dispozici ve většině velkých měst po celé naší zemi. To jasně ukazuje, že je Fajn půjčka rozhodně úvěrem, za kterým stojí velká a známá společnost.

Kolik peněz nám Fajn půjčka nabídne?

Na úvod si pojďme charakterizovat konkrétní nabídku. Díky tomu si uděláme dobrý obrázek o tom, kolik můžeme získat a na jak dlouho. Nejnižší částkou, která je k dispozici, je suma 4 000 Kč. Z té se lze dostat na mnohem více, až na částku 50 000 korun českých. Je na nás jako klientech, jakou sumu si vybereme. S ní je spojena také informace, že peníze můžeme využít na cokoliv, bez nutnosti dokládání konkrétního účelu.

Důležitou informací týkající se částky je také splatnosti, zde také platí, že Fajn půjčka nám umožní si zvolit, jak dlouho chceme peníze vracet. Zde budeme možná překvapeni tím, že není určena měsíci, ale jednotlivými týdny. Splácet můžeme buď 43, nebo 58 týdnů. Čím déle, tím menší bude týdenní splátka ale o něco vyšší suma, kterou zaplatíme celkem.

Kdo si může požádat?

Samotný proces žádosti je nastavený tak, aby byl co možná nejrychlejší a nejjednodušší. Stačí vyplnit krátký formulář, který odešlete ke schválení. Je-li vše v pořádku, může dojít k dalšímu kroku, a to ověření vaší žádosti. Zde už je třeba vědět, co vše budete muset splňovat. Podmínky určitě nadchnou svou jednoduchostí, protože si vystačíte pouze se třemi konkrétními věcmi. Jedná se o:

  • Platný občanský průkaz
  • Potvrzení o příjmu v rámci posledních 3 měsíců
  • Potvrzení prokazující vaše bydliště

Vyřízení u vás doma

To nejzajímavější je jistě informace, že sice můžete dorazit na pobočku, ale není to nutné. Díky síti obchodních zástupců může být Fajn půjčka sjednána i u vás doma. Zde předáte potřebné dokumenty a podepíšete smlouvu. Ostatně více o tom píše samotný poskytovatel na webu: „Zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 888 120 a sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem, který za Vámi přijde k Vám domů. Nemusíte nikam chodit. My přijdeme za Vámi. Nebo vyplňte on-line žádost a my Vám zavoláme zpět.“ Ideální, pokud máte rádi pohodlí a také chcete šetřit svůj čas.

Vzhledem k parametrům půjčky, ale i k jejím výhodám nám nezbývá, než ji ohodnotit pozitivně, stejně jako ji doporučit i vám samotným. Jediným drobným negativem je to, že konkrétní výši částky si vybíráte až potom, co vyplníte žádost a odešlete své osobní údaje. To vás však k ničemu nezavazuje a tak pokud si vše rozmyslíte, není problém bez jakýchkoliv sankcí vycouvat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *