Jaká specifika má bezhotovostní půjčka od Provident?

Společnost Provident není na našem trhu rozhodně žádným nováčkem. Je nebankovní společností, která má v naší zemi vybudované poměrně dobré jméno, stejně jako se může pyšnit tím, že nabídne dobré služby spojené s úroky. A ačkoliv lidé tuto společnost znají hlavně v souvislosti s hotovostní půjčkou, je třeba zmínit, že do portfolia služeb patří také bezhotovostní půjčka od Provident. I o tu si lze požádat poměrně snadno, a to stejně jako o tu hotovostní. Prvním krokem by měl být buď telefonický kontakt, popřípadě také vyplnění online formuláře.

O kolik si lze požádat?

Ani v oblasti částek se bezhotovostní půjčka od Provident nijak neliší od té hotovostní. Konkrétně si lze požádat o sumu v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Ty lze následně kombinovat s termínem splátek. Zajímavostí je, že Provident nevyžaduje měsíční splátky, nýbrž se soustředí na splátky týdenní. A to znamená jediné, a to fakt, že tyto jsou k dispozici i u půjčky bezhotovostní. Pokud máme být konkrétní, tak je možné danou sumu mít po dobu 45, 60 nebo také 100 týdnů. A jak splácet? Takto: „Svoji půjčku můžete splácet buď jednou týdně vložením vkladu na přepážce banky, pravidelným zadáváním jednorázového příkazu k úhradě, nebo zadáním trvalého příkazu k úhradě.“ Samozřejmě i toto si můžeme během žádosti sami zvolit. Poté už žádost jenom odešleme a počkáme na další krok, kdy se nám ozve obchodní zástupce, zaměstnanec Providentu.

Bezhotovostní půjčka od Provident k nám vyšle svého zaměstnance

Pokud je daný typ půjčky také v něčem unikátní, tak rozhodně i v tom že vše vyřídíme z pohodlí našeho domova. A to tak, že k nám Provident vyšle svého zaměstnance. Tedy konkrétně obchodního zástupce, který přiveze také připravenou smlouvu. Pokud by se jednalo o půjčku hotovostní, dá nám i peníze, ale takto na ně budeme čekat do chvíle, než přijdou na účet.

To jediné, co od nás bude obchodní zástupce chtít, je poté potvrzení o našem příjmu a náš výpis z účtu. Nic jiného k vyřízení půjčky rozhodně není třeba a tak se není nutné bát třeba takových situací, jako je prověřování registrů, nebo prověřování naší bonity. I to je důvod, proč je půjčka Provident výhodná u celé řady klientů.

Jaké jsou výhody a nevýhody?

Mezi tu hlavní výhodu bychom měli zcela jistě zařadit informaci o tom, že bezhotovostní půjčka od Provident má mnohem výhodnější úroky, než půjčka hotovostní. Pokud tedy na peníze nutně nespěcháte, rozhodně ji doporučíme více, jelikož samozřejmě i více ušetříte. Tím se ale dostáváme k hlavnímu negativu, kterým je nutnost na peníze čekat poměrně dlouhou dobu. A to zhruba 13 dní, jelikož dříve zkrátka poskytnuty nejsou. I proto je jasné, že dnes převládá hlavně znalost půjčky hotovostní, kterou můžeme mít u sebe v ruce i druhý den.

Mezi výhody, které jsme dosud nezmínili, však patří i několik dalších pozitiv, kam se řadí třeba to, že máme možnost:

  • Peníze předčasně splatit
  • Využít výhodného pojištění v rámci půjčky
  • Půjčit si na cokoliv, bez jakéhokoliv dokládání

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *