Jaké má Komerční banka pobočky?

Kde má Komerční banka pobočky?
Kde má Komerční banka pobočky?

I když účet dnes můžeme ovládat prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace, je dobré vědět i to, kde můžeme řešit naše problémy osobně. V takovém případě rozhodně přijde vhod informace, tedy sdělení o tom, kde má Komerční banka pobočky. Díky tomu tak zjistíme, jak daleko je od nás ta nejbližší. A možná budeme překvapeni, jelikož to může být opravdu blízko. Pokud se podíváme na konkrétní číslo toho, kolik dnes banka poboček má, dostaneme se až na hodnotu 396. Zajímavý je ale i počet bankomatů, jelikož těch je aktuálně na trhu 759.

Kde má Komerční banka pobočky umístěny?

Dnes není problém najít pobočky i v menších, třeba i pětitisícových městech. Zde však musíme očekávat spíše základní služby, spojené s hlavní nabídkou produktů, a to třeba v segmentu:

  • Spořicích účtů
  • Běžných účtů
  • Úvěrových produktů

Jsou ale i pobočky větší, které najdeme buď v okresních, nebo krajských centrech. Zde už můžeme najít třeba specializovaná pracoviště, kde nám poradí třeba s podnikatelským úvěrem, stejně jako s investicemi, nebo třeba s financováním našeho bydlení. Ideální je si v takových pobočkách nejprve domluvit schůzku. A to buď osobně, telefonicky, nebo také online.

Fio banka a její pobočky nabízejí bankovní služby nadstandardní kvality.

Mimo těchto míst ale můžeme banku najít v některých velkých obchodních centrech. Co zde oceníme, to je jasné. Je to hlavně delší otevírací doba, stejně jako to může být sobotní, stejně jako nedělní obojí se hodí hlavně vytíženým lidem.

Jak konkrétní pobočku najdeme?

Cesty k tomu, jak najít adresu třeba té naší nejbližší, jsou hned tři. Tou první je informační linka, kde nám operátoři ochotně poradí s tím, kde vlastně nejbližší kontaktní místo najdeme. Druhou možností je internet, a to klasické stránky komerční banky, které najdeme na adrese KB.cz. Zde máme nejenom přehlednou mapu jednotlivých krajů, ale můžeme v rámci výběru filtrovat také konkrétní okres, stejně jako můžeme vyhledávat podle adresy, nebo i otevírací doby. Ne všechny pobočky mají otevřeno od pondělí do neděle, nebo od pondělí do pátku. Pokud jste ale klientem České spořitelny, seznam poboček byste měli hledat na jejich stránkách.

Třetí možnost nalezení té správné pobočky je určitě mobilní aplikace. Ta může ve spojení s GPS modulem sloužit i jako skvělá forma toho, jak dané místo najdeme rychle a bez problémů. Totéž logicky platí i o zmíněných bankomatech.

Jaké jsou doplňkové služby poboček

Co hlavně můžeme na jednotlivých pobočkách využít, to je každému jasné. Dostaneme informace, poradenství, nebo si sjednáme či zrušíme produkty. Stejně tak ale můžeme využívat třeba směnárenských služeb, služeb nočního trezoru, stejně jako přepážek pro cizince, nebo safesových služeb (ceník). Najdeme-li poté konkrétní pobočku, je dobré u ní sledovat také detail, jako třeba: „Hotovostní služby bez omezení. Výběry nad 100 tis. Kč nutno hlásit v předem stanovených termínech.“ Díky tomu víme, zda dokáže našim potřebám skutečně vyhovět.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *