Jaké možnosti nabídnou půjčky Topfinanc?

Půjčky Topfinanc jsou výhodné
Eukalyptus / Pixabay

Půjčit si v nebankovním segmentu je snadné a jednoduché. Pokud hledáte poskytovatele, který by vám mohlo vyjít vstříc ve všech ohledech, zkuste půjčky Topfinanc. Právě tato společnost se totiž soustředí na tři hlavní produkty, kterými jsou:

  • Půjčka do 5 000 Kč
  • Půjčky pro zaměstnance
  • Půjčky pro podnikatele

Jak vypadají půjčky Topfinanc do 5 000 Kč?

Co když si chceme půjčit jenom tu nejmenší částku? V takovém případě máme na výběr ze dvou hlavních poskytovatelů. Jedná se buď o společnost CreditON která nabízí až 20 000 Kč, nebo společnost Tommy Stachi, která nabídne půjčku bez nahlížení do registrů – ideální pro problémové klienty. V tomto ohledu tedy jasně vidíme, že půjčky Topfinanc jsou pouze zprostředkovatelem daných dvou možností. Máte tak možnost si jednoduchým způsobem požádat, a to z pohodlí domova.

Stejně tak bude i půjčka vyřízena a peníze budou zaslány na váš bankovní účet, a to i do několika minut.

Jak vypadá půjčka pro zaměstnance

Výše zmíněná možnost je dobrou volbou hlavně ve chvíli, kdy řešíte případné finanční problémy. Pokud ale hledáte regulérní půjčku, jsou pro vás určeny půjčky Topfinanc pro zaměstnance. I zde máte samozřejmě na výběr, a to také ze dvou hlavních možností. Pokud chcete peníze v hotovosti, můžete si požádat o půjčku ve výši 25 000 korun českých. Pokud však chcete bezhotovostní variantu, také to není problém. V takových případech lze získat dokonce mnohem více, konkrétně potom až 80 000 korun českých.

Postup vyřízení je samozřejmě velmi jednoduchý. Po prvotní žádosti vás čeká kontakt s operátorem, se kterým už doladíte všechno podrobnosti. A pokud je vám v rozmezí 18 – 65 roky a máte pravidelný příjem, mohou být peníze samozřejmě vaše. A co o těchto půjčkách říká samotná společnost Topfinanc? Toto: „Pokud Vám banka odmítla poskytnout úvěr například kvůli negativnímu záznamu v registrech dlužníků nebo nízké bonitě, máte stále možnost získat nebankovní půjčku nebo úvěr.“

Podnikatelé získají nejvíce

Poslední skupinou lidí, kterým může půjčka vyjít vstříc, jsou podnikatelé. Ti mají možnost požádat si o částku až 300 000 korun českých. V takovém případě je tím produktem účelový úvěr, kdy musí doložit konkrétní utracení peněz. Možnost ale dostanou i ve chvíli, kdy ho dokládat nechtějí. V takovém případě je možná sáhnout po úvěru neúčelovém. Ten je však podstatně menší, jelikož v takovém případě je možné požádat si pouze o částku v rozmezí 10 000 – 50 000 korun českých.

V obou případech je samozřejmě nezbytností doložit také doklady totožnosti, stejně jako několik faktur z poslední doby, daňové přiznání a živnostenský list. Poté už nic nebrání samotnému vyřízení a poskytnutí požadovaných peněz. Postup je stejný, jako v předchozím případě a začíná vyplněním online formuláře.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *