Jaké nám umožní Servis24 přihlášení na účet?

Standardem v oblasti správy našich osobních financí je jistě možnost využívat internetové bankovnictví. Tedy využívat online platformu, která nám nabídne možnost naše finance jednoduše spravovat. Nejčastěji můžeme:

  • Sledovat naše zůstatky
  • Sledovat historii plateb
  • Realizovat konkrétní platby

Dnes už není výjimkou, že internetové bankovnictví najdeme u každé větší banky. Pokud budeme konkrétní, tak největší banka na našem trhu, Česká Spořitelna, ho nabídne také. A jak vlastně u Servis24 přihlášení na účet probíhá? Pojďme se na to podívat.

Důležitá je správná adresa

Nejprve je třeba vědět, na jakém místě se vlastně můžeme přihlásit. V takovém případě je cesta poměrně jednoduchá, a to z toho důvodu, že stačí v adresním řádku našeho internetového prohlížeče zadat adresu Servis24.cz. Následně se nám již otevřou stránky samotné banky, kde máme k dispozici hlavní formulář. Ten umožní přepínání pomocí dvou hlavních záložek. Dnes totiž umožní Servis24 přihlášení na účet v rámci dvou hlavních možností. Tou první je klasické heslo, zatímco druhou je klientský certifikát.

Jak probíhá Servis24 přihlášení na účet s heslem?

Tato možnost přihlášení je zcela určitě oblíbená u většiny klientů na našem trhu. A to z jednoho prostého důvodu, jelikož je rychlá a jednoduchá. Jsou zde potřeba dvojí hlavní údaje, a to konkrétně heslo a také klientské číslo. Obojí můžete jako klienti získat velmi jednoduše, a to právě na vaší pobočce. Zde vám totiž musí být nejprve přístup do internetbankingu zřízen a teprve poté získáte onu možnost mít k dispozici tyto přihlašovací údaje. Ty poté ve vašem prohlížeči umístíte do daných formulářů a rázem jste přihlášení.

Víte, co dělat se zablokovaným Internetbankingem, přečtěte si tento text.

Využít lze i klientský certifikát

Mnohem sofistikovanější volbou je možnost přihlášení pomocí klientského certifikátu. V takovém případě totiž budete potřebovat specielní kartu, stejně jako čtečku, která bude schopna z této karty dané informace – tedy daný certifikát získat. Dalším důležitým krokem je také mít nainstalovaný potřebný klientský software, který umožní daným zařízením to, aby fungovala. V opačném případě totiž Servis24 přihlášení na účet neumožní. Jakmile však vše potřebné máte a certifikát je načtený, lze být v administračním rozhraní za pár vteřin. Abychom v rámci tohoto kroku byli konkrétní, sděluje nám banka toto: „Vložte svou čipovou kartu s klientským certifikátem do čtečky a stiskněte tlačítko “Přihlásit”.

Dobrá volba pro správu peněz

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost přihlášení, určitě si jako klienti buďte jisti tím, že z funkcí, rozsahu, stejně jako z bezpečnosti zaručeně zklamáni nebudete. Daný systém umí vše, co potřebujete. Navíc potěší uživatele mobilů, jelikož jsou k dispozici i aplikace, které jsou ještě o něco jednodušší.

Servis 24 Internetbanking

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *