Jaké parametry má BB půjčka?

BB pujcka - rychla pujcka onlineSám tento poskytovatel o sobě říká, že je ideální možností ve chvíli, pokud chceme překlenout období, které je spojeno s finančními potížemi. Přesně taková je BB půjčka, tedy produkt, který spadá do segmentu mikropůjček, ale ne vždy to platí. Nabídne totiž mnohem širší možnosti toho, kolik a jak si můžeme půjčit. Samotné menší sumy totiž začínají na částce 1 000 Kč, ale vyšplhat se mohou až na hodnotu 10 000 korun českých. Tím ale výhody nekončí.

Poskytovatel totiž nabídne peníze i tomu, kdo potřebuje půjčit mnohem více. Konkrétně potom sumy od 12 000 Kč, až po sumu 45 000 korun českých. Samozřejmě ať už zvolíme jakoukoliv částku, máme možnost vybrat si nejenom z klasické několika denní splatnosti, ale máme možnost půjčku i pravidelně splácet v měsíčních splátkách. V případě těch nejvyšších částek to může být až po dobu jednoho roku.

Spolu s půjčkou souvisí i rychlost vyřízení, jelikož ta je poměrně rychlá. Pokud svou žádost a registraci provedete v pracovní době od pondělí do pátku 8-16 hod, mohou být peníze odeslány ještě tentýž den.

Co je třeba splnit proto, aby byla BB půjčka poskytnuta?

Stejně jako každý jiný úvěrový produkt, i BB půjčka má své jasně dané podmínky spojené se získáním. Pokud budeme konkrétní, je třeba být starší 21 let, mít tuzemské státní občanství a také vlastnit bankovní účet. Tím ale podmínky určitě nekončí, jelikož dalším pravidlem je to, že nesmíme být v insolventním řízení a nesmíme mít dluhy u jiných finančních společností. Tím nejdůležitějším je poté nutnost vlastního a pravidelného příjmu. Ten je však rozdělen hned do několika skupin, a to konkrétně na:

  • Příjem ze zaměstnání
  • Příjem z podnikání
  • Příjem z důchodu či jiné státní podpory

Jak probíhá žádost?

Požádat si o půjčku tedy může každý, kdo splňuje výše uvedené podmínky. Možnosti, jak si půjčit, jsou však poměrně omezené. Tedy konkrétně píše BB půjčka toto: „Nepřijímáme žádosti o půjčku přes SMS ani telefon, potřebujete se zaregistrovat a podat žádost online na www.bbpujcka.cz.“ Základem je tedy vyplnění registračního formuláře, který není nijak složitý, jelikož stačí uvést vaše jméno a příjmení, a dále kontakty jak na email, tak i na váš mobilní telefon.

Co následuje? Rozbíhá proces registrace, po jejímž konci můžete vstoupit do vašeho administrativního rozhraní a sami si vybrat konkrétní půjčku.

Součástí registračního procesu je také ověření vašeho bankovního účtu. To je samozřejmě třeba uskutečnit co nejdříve. Postup je v tomto směru poměrně jasný a jednoduchý. Jediné, co stačí udělat, je zaslat symbolickou částku na účet poskytovatele, čímž jasně ověříte, že daný účet patří skutečně vám samotným. Teprve poté je vaše registrace i žádost kompletně dokončena a peníze tak mohou odejít na váš účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *