Jaké parametry má Ferratum půjčka?

Ferratum půjčka spojena hlavně s dobrým zázemím
Eukalyptus / Pixabay

Pokud je společnost, která dnes doslova dominuje nebankovnímu segmentu, konkrétně potom oblasti mikropůjček, je to zcela určitě společnost Ferratum. Ta totiž patří mezi první, které začaly právě oblast mikropůjček nabízet i u nás. Dnes je tak Ferratum půjčka spojena hlavně s velmi dobrým zázemím, ale stejně tak i s různými možnostmi, které se týkají oněch finančních produktů. Pojďme se podívat konkrétně, jaké to jsou.

Klasická Ferratum půjčka před výplatou

Tento úvěr samozřejmě patří mezi nejznámější a také nejvyhledávanější. Důvod je prostý, a to takový, že je velmi dostupný. Vyřídit ho totiž můžete z pohodlí domova, a to do 10 minut od odeslání žádosti. Ostatně v tomto společnost uvádí toto: „Vyplňte online žádost a svou půjčku dostanete prakticky ihned. Bez osobní schůzky, ručitele, bez registru nebo dokazování příjmů. Zbavte se starostí s nečekanými výdaji.

Co je důležité vědět, to je také to, o kolik konkrétně si vlastně můžeme požádat, pokud potřebujeme peníze. Nejnižší sumou, jakou Ferratum půjčka nabídne, je částka 500 korun českých. Tou nejvyšší je poté částka 10 000 Kč. Samozřejmostí je možnost volby i konkrétního termínu splatnosti. Ten může být v rozmezí jednoho dne, ale stejně tak se lze dostat i na dobu jednoho celého měsíce. Zde je třeba dodat, že možné je i prodloužení dané lhůty – a to i opakovaně.

Spotřebitelský úvěr

Segment, ve kterém se společnost začala také realizovat, je i oblast spotřebitelských úvěrů. Tedy úvěrů takových, v rámci kterých můžete financovat třeba nákup různého zboží. Zde ale musíme říci, že tato Ferratum půjčka je spíše neveřejnou nabídkou, jelikož je určena jenom stávajícím klientům. Konkrétní žádosti jsou zpracovávány a schvalovány samozřejmě zcela individuálně. Coje ale třeba říci, to je informace, že daný typ úvěru je možné splácet až 7 měsíců.

Credit Limit – novinka v nabídce

Poslední možností, jakou Ferratum půjčka nabídne, je takzvaná půjčka, neboli služba Credit Limit. I ta vychází z klasických úvěrových produktů a částky, které nabídne, se pohybují v rozmezí 2 000 až 25 000 korun českých. Co je ale na tomto úvěru zajímavé, že je vám schválena takzvaná rezerva a je pouze na vás, jak a kdy ji čerpáte. Dala by se přirovnat třeba ke kreditní kartě. Logicky máte peníze k dispozici, kdy potřebujete a úroky platíte jenom z vyčerpané částky, kterou následně musíte vracet zpět. I zde určitě oceníte hlavně rychlost, jelikož vše vyřízeno můžete mít do 24 hodin.

Jakou možnost zvolit?

Z hlediska výhodnosti je to určitě spotřebitelský úvěr, zatímco z hlediska řešení finančních problémů to jsou možnosti mikropůjčky a Credit Limit. V obou případech ale hleďte hlavně na úroky a poplatky, které se mohou týkat hlavně:

  • Žádosti o půjčku
  • Prodloužení splatnosti
  • Vyčerpání částky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *