Jaké parametry má půjčka Profi credit?

Půjčka Profi credit
thephilippena / Pixabay

Společnost, tedy konkrétně poskytovatele půjček s názvem Profi credit rozhodně není třeba na našem trhu nějak více představovat. Jedná se o poskytovatele nebankovních úvěrů, který nabídne nejenom jistotu poměrně dobré tradice, ale i jistotu velmi dobrého zázemí. Ostatně to ukazuje i samotný profil této firmy, který je uveden na jejím webu: „Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy.

Komu může společnost Profi credit půjčit?

Poměrně zajímavá je nabídka spojená s tím, kdo vlastně může o danou půjčku zažádat. Primárně to jsou dvě skupiny osob. Tou první jsou logicky běžní občané, kteří také tvoří největší základ samotné klientely. Důležité je samozřejmě dodat také to, že i ti mohou být rozděleni v rámci jednotlivých variant. A to takto:

  • Klasický zaměstnanecký úvěr
  • Úvěr do 4 999 Kč

Druhou možností jsou samozřejmě půjčky určené pro podnikatele. A to nejenom na financování rozvoje jejich firmy, ale samozřejmě také na své osobní potřeby. Důležité je dodat, že v případě podnikatelské aktivity už mluvíme i úvěru, který je účelový. Tedy je přesně vymezen na to, na co může být použitý.

Kolik si lze půjčit?

Podívejme se i na to, kolik nám tato společnost také nabídne peněz. Začneme-li podnikatelským úvěrem, tak u něho máme možnost dosáhnout na částku v rozmezí 30 000 – 110 000 Kč, a to na dobu, která může být v rozmezí 12 – 48 měsíců. Samozřejmě čím déle budeme splácet, tím menší měsíční splátka bude.

U osobního úvěru nám Profi credit možnost půjčit si jako minimum sumu 10 000 Kč, přičemž z této částky se lze dostat i na zajímavé maximum, a to konkrétně celých 166 000 korun českých. I zde je úvěr kombinovatelný s různou délkou splácení, která také začíná na lhůtě jednoho roku a končí na 48 měsících, tedy na lhůtě 4 let. Do tohoto segmentu poté spadá i úvěr do 4 999 Kč, který si lze vzít na dobu od 9 do 12 měsíců. Tím se liší od klasických mikropůjček, které dnes na trhu dominují.

Jaké jsou podmínky získání?

To hlavní, co je potřeba, to je samozřejmě příjem a jeho potvrzení. To lze doložit třeba potvrzením od zaměstnavatele, popřípadě také daňovým přiznáním. Mimo to jsou třeba také dva doklady totožnosti, stejně jako kontaktní doklad. Za ten je považován třeba výpis z účtu, nebo účet za elektřinu. Následně už je třeba si jenom požádat a vyčkat na schválení. Pokud bude vše úspěšné, jsou peníze zasílány bezhotovostním platebním stykem, tedy na váš bankovní účet. Pozitivem zůstává, že danou částku můžete následně využít na cokoliv. Navíc není třeba na ni čekat nijak dlouho, protože po obdržení všech dokladů může být vše vyřízeno do 24 hodin.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *