Jaké služby spadají pod Citibank online?

Půjčky bez registru
PIX1861 / Pixabay

Mít bankovní účet dnes není nic neobvyklého. Stejně tak není nic neobvyklého, pokud se rozhodněme využívat různé internetové služby, které má dnes téměř každá banka k dispozici. Konkrétně se proto podívejme na to, co nám může nabídnout Citibank online. Tedy banka, která je poměrně známým a oblíbeným hráčem na našem trhu.

Základní Citibank online službou je internetové bankovnictví

Začít určitě musíme u těch služeb, které jsou považovány za ty základní, které můžeme v daném segmentu využívat. Hned na úvod tedy zmiňme, že prvotní ideální službou je určitě internetové bankovnictví. Tedy možnost spravovat náš účet pomocí počítače nebo notebooku. Doplňující variantou je bankovnictví mobilní. To se hodí každému, kdo při své práci využívá třeba tablet, stejně jako chytrý mobilní telefon. Samozřejmostí je to, že můžeme tímto způsobem vcelku pohodlně a také jednoduše spravovat náš účet. Můžeme tak realizovat jednotlivé platby, stejně jako můžeme sledovat jednotlivé pohyby, nebo nastavovat využívání jednotlivých služeb.

Využívejte bezkontaktní placení

Do služeb, které se řadí do segmentu Citibank online patří také možnosti bezkontaktních plateb. O nich jste jistě již slyšeli, jelikož dnes rozhodně patří mezi ty cesty, které jsou velmi jednoduché, rychlé a efektivní. Píše o nich samotná banka, a to toto: „Rychlé pohodlné bezpečné placení. Nová platební technologie, která se již osvědčila po celém světě.“ Nyní musíme zmínit ještě další online služby, která s využitím platebních karet přímo souvisí. Jedná se o službu, která nese název Globeshopper. O co jde konkrétně? O možnost využívat platební karty při nákupech třeba v USA, stejně jako i ve Velké Británii.

Banka myslí i na bezpečnost

Ta je dnes skutečně důležitá a tak by danou oblast neměl podceňovat skutečně nikdo, kdo má zájem využívat služby Citibank online. Že bude vše v pořádku a vašim penězům nic nehrozí, to zajišťuje aktuálně velmi využívaná technologie, která nese název 3D Secure. O co konkrétně se jedná? Samozřejmě o možnost, která dokáže výrazným způsobem snížit riziko spojené se zneužitím vaší karty. A to při platbě na internetu. Dané zabezpečení je spojeno s oběma typy karet:

  • S debetní kartou
  • S kreditní kartou

Zapomeňte také na papír

Co musíme také dodat, to je i fakt spojený s tím, že služby Citibank online umožní také eliminovat celou řadu nezbytných papírových dokumentů. Není to jenom pozitivum spojené s tím, že můžete řadu služeb zřídit pohodlně online. Nezapomínejme také na pozitivum spojené s tím, že i bankovní výpisy získáte pohodlně, prostřednictvím internetu. Máte je tak vždy po ruce a zároveň dokážete velmi výrazně šetřit přírodu. Šetříte ale i vaši peněženku, jelikož tato forma zasílání výpisů je oproti té klasické zcela zdarma. I to je cesta, jakou se můžete vydat třeba i vy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *