Jaké varianty nabídne Airbank přihlášení na účet?

Air bank - Internet BankingSpravovat svůj účet na dálku, prostřednictvím internetu je dnes samozřejmostí u většiny bank. Samozřejmě ne všechny mají ale v této oblasti stejný rozsah služeb, nebo dostupný komfort. Zajímají-li možnosti i vás, pojďme se společně podívat na to, jaké možnosti nabídne Airbank přihlášení na účet. Tedy jaké možnosti nabídne internetové bankovnictví ve spojení právě s touto bankou.

Klasické Airbank přihlášení na účet jasně vede

První možností je samozřejmě klasika. Pokud budeme konkrétní, tak máme na mysli hlavně možnost přihlásit se k účtu prostřednictvím vašeho internetového prohlížeče. Ať už tedy máte standardní stolní počítač, nebo vlastníte notebook, přihlášení provedete velmi jednoduše a rychle. Následně už se vám otevírají možnosti jednoduché správy vašeho účtu, nebo účtů. Můžete tak:

  • Sledovat finanční historii a karetní transakce
  • Zadávat příkazy k platbám
  • Sjednávat různé produkty nebo požadavky

Na své si přijdou i milovníci operačního systému iOS

Mimo klasiky je samozřejmě dostupná i možnost správy účtu prostřednictvím přenosných zařízení. Jako první musíme zmínit možnost nainstalovat si aplikaci určenou pro všechny milovníky značky Apple. Tu jednoduše stáhnete u iTunes, a to samozřejmě zcela zdarma. Po nainstalování se vám otevírají stejné možnosti, jako v klasické webové aplikaci. Navíc se tato forma stále vylepšuje, a tak poslední verze nabídnou i přehledné mapy poboček a bankomatů, nebo terminálů Sazka, kde lze vybrat peníze.

I pro uživatelé zařízení se systémem Android

Zavítáte-li na úložiště Google Play, bude i vám jasné, že si zde můžete stáhnout bezplatnou aplikaci, která je určena všem, kteří využívají operační systém Android. A to jak na telefonech, tak třeba i na tabletech. I prostřednictvím ní nabídne Airbank přihlášení na účet velmi rychle a jednoduše. A co o ní říká samotná banka? „Kdykoliv vám ukáže, kolik máte peněz na účtu. Pohodlně s ní zadáte platbu, třeba jednoduchým ofocením QR kódu. O všech platbách máte dokonalý přehled. K dispozici máte navíc šikovné filtry.“

Ochuzeni nejsou ani majitelé Windows Phone

Ačkoliv tento operační systém má u uživatelů mobilních telefonů nejmenší zastoupení, rozhodně to neznamená, že by nenabídl také svou aplikaci. I ta je k dispozici zdarma a nabídne samozřejmě funkce, jako výše zmíněné možnosti. Díky ní tak můžete také spravovat svůj účet, sledovat přehledy, nebo zadávat transakce kdykoliv a odkudkoliv. Samozřejmostí je snadné a intuitivní ovládání, stejně jako stabilita, nebo i bezpečnost.

Co dané možnosti spojuje?

Především fakt, že dnes patří mezi to hlavní, co můžeme v oblasti správy našeho účtu očekávat. Již tak není třeba chodit do banky, jelikož vše vyřídíte doma, ale i na vašich cestách. I proto můžeme přihlašování k vašemu účtu tímto způsobem doporučit každému, kdo už nechce trávit čas na pobočkách, ale chce ho ušetřit pro sebe.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *