Konsolidace půjček – kalkulačka

I když si předem, jako dlužník, promyslíte celou dobu splácení úvěrů a úvěrových karet, časem stejně může dojít k tomu, že další náhlé výdaje, nebo omezení příjmů naruší pravidelnost splátek a tak, aby nedošlo k vynechání a člověk se tak rázem dostane do nemalých problémů

Půjčka a další půjčka

Mnoho lidí takovou situaci řeší další půjčkou, která pohltí náklady té původní, ale zas na druhou stranu se měsíční výdaje na splácení opět o něco navýší. Půjčku řešit půjčkou není v jistých případech vhodné a rozhodně ne výhodné, zvláště tehdy, dá-li se vše vyřešit jinak.

Kalkulačka konsolidace půjček

Možností pak může být konsolidace půjček. A aby žadatel předem věděl, jak své dluhy řešit, existuje na internetu, hned od několika různých poskytovatelů on-line kalkulačka konsolidace půjček.

Tip pro Vás: Vyzkoušejte kalkulačku konsolidace půjček od společnosti ACEMA Credithttp://www.pujcime-rychle.cz/konsolidace-pujcek-kalkulacka-acema-credit/


Zde zadáte nezávazně potřebná data, jako jsou údaje o aktuálním stavu vlastních půjček, tedy zbývající částky k doplacení spolu s měsíční splátkou. Dále se uvádí čistý měsíční příjem, zda je dlužník uveden v registru či nikoliv a další potřebné údaje. Následně kalkulačka konsolidace půjček vypočítá, jako jsou možnosti.

Co je to konsolidace půjček

V případě, že má jeden dlužník více úvěrů, a třeba i od různých věřitelů, a splátky mu přerůstají přes hlavu, je možné všechny tyto pohledávky sloučit do jedné a získat tak jediného věřitele. Díky tomu nemusí dlužník každý měsíc odvádět splátky na několik různých míst, ale pouze na jedno a na základě toho získá i výhodnější úrok. To je konsolidace půjček a přesnou částku lze zjistit díky online kalkulačkám.

Kdy o konsolidaci půjček žádat

Jestliže máte více půjček, a zdá se vám, že většinová část příjmu padne právě na splátky, je nejvhodnější čas si najít kalkulačku konsolidace půjček a všechna data propočítat. Čím dříve tak učiníte, tím lépe, protože později, pokud budete například dlouhou dobu po splatnosti, již třeba nebude možné konsolidaci půjček provést a tak se snadno dostanete do dluhové pasti.

kalkulačka konsolidace půjček
steinchen / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *