Linkbuilding Vám přivede víc návštěvníků

Linkbuilding Vám přivede víc návštěvníků
animatedheaven / Pixabay

Máte pocit, že máte kvalitně provedené webové stránky, které mají dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemáte tolik návštěvníků, kolik byste si představovali? Možná to zní absurdně, ale spousta lidí ani pořádně neví, co hledá, dokud na to někde náhodou nenarazí. Proto je vhodné mít i další způsoby, jak přivézt na Váš web co největší počet lidí. Jednou z těchto možností je například linkbuilding SEO, neboli tvorba zpětných odkazů.

Nejefektivnějším způsobem, jak tyto odkazy využít, je jejich použití v PR článcích, které po přečtení zajímavého textu potencionálního klienta přímo navedou tam, kam potřebujete. Jemu tak usnadní hledání a Vám zase zlepší návštěvnost.

Ve firmě SEOlight využíváme několik forem tohoto marketingu. Jsou to především:

  • Revoluční PR články – tyto články jsou individuálně a originálně vytvořeny pro každého klienta tak, aby co nejlépe lidem ukázali, co na Vašem webu naleznou. Vhodné umístění těchto článků po internetu Vám přinese kýžené výsledky, co se návštěvnosti týká.
  • Tematické PR články – v podstatě se jedná o stejnou formu jako u článků revolučních. Rozdíl je však v tom, že jsou umisťovány na tematických webech a blozích, takže mají větší šanci zaujmout ty správné návštěvníky. Jejich cena je tak o něco vyšší.

Můžeme Vám nabídnout jak tyto služby, tak i mnoho dalších služeb, které patří k SEO optimalizaci a zlepšení pozice ve vyhledávačích i zlepšení návštěvnosti. Pokud Váš web neplní takovou funkci, jakou jste od něj očekávali, věřte, že Vám s tím dokážeme pomoci.

Být vidět je v dnešní době nejdůležitější složkou úspěšného podnikání. A být vidět na internetu je to nejzásadnější, neboť právě tam Vás bude většina zákazníků hledat. Proto se na nás neváhejte obrátit a nechte si profesionálně pomoci s úspěšností Vašeho webu, či eshopu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *