Nejzajímavější úvěrový produkt? Japonská půjčka!

Japonská půjčka
tookapic / Pixabay

Různých úvěrových produktů je na našem trhu více než dost. Pokud půjdeme tou cestou, že budeme vybírat ty nejzajímavější, je výběr poměrně obsáhlý. Všechny ale jistě strčí do kapsy Japonská půjčka. A to už jenom proto, že za ní stojí známý poskytovatel nebankovních půjček – společnost Home Credit. Ta v minulosti provozovala službu Click Credit, kterou však přejmenovala a aktuálně nabízí úvěry právě pod tímto konkrétním názvem.

Japonská půjčka nenabídne jenom malé částky

Zajímavý je tento úvěrový poskytovatel také v tom, že nám rozhodně nenabídne jenom menší částky, jako řada mikropůjček. Standardní nabídka sice začíná na hodnotě 1 000 Kč a končí na sumě 4 999 korun českých. To ale nutně neznamená, že si tyto peníze musíme nutně také vzít. Pokud jsme již jednu půjčku u tohoto poskytovatele měli, můžeme se těšit z toho, že se nám otevírají nové možnosti. Konkrétně takové, kdy máme jedinečnou možnost získat až 50 000 Kč. Ano, i tolik dokáže Japonská půjčka jednoduše nabídnout. A to s jistotou standardní splatnosti, kdy budeme peníze splácet po dobu jednoho kalendářního roku.Nejvýhodnější na trhu

Další zajímavostí tohoto úvěrového produktu je také to, že se jedná o nejvýhodnější možnost, která aktuálně na našem trhu je. A to proto, že z každé půjčené tisícikoruny zaplatíte navíc jenom 33 Kč. Co to znamená? Samozřejmě informaci spojenou s tím, že můžete využít takový úvěr, jehož úroková sazba je podobná hypotékám. Zde tedy Japonská půjčka jasně válcuje své konkurenty, jelikož u nich není výjimkou úroková sazba, která může činit třeba i třicet procent. A takto výhodná půjčka zcela určitě nevypadá. A to u žádného poskytovatele.

Půjčit si lze také zdarma

Výhodný úrok není jediné zajímavé specifikum, které se k tomuto úvěrovému produktu váže. Pokud bychom měli být skutečně konkrétní, potom nezapomínejme na to, že je zde možnost půjčit si zdarma. Stačí, pokud to bude naše první žádost a pokud peníze vrátíme do čtrnácti dní od doby, co nám přijdou. Pokud se nám obojí povede, máme jistotu v tom, že si bereme půjčku:

  • Bez jakéhokoliv úroku
  • Bez jakéhokoliv poplatku
  • Bez jakéhokoliv dalšího omezování

Rychlé vyřízení je samozřejmostí

Nezapomínejme také na informaci, která je spojena se skutečně velmi rychlým vyřízením, které nám Japonská půjčka přinese. Když o rychlosti mluvíme, máme na mysli lhůtu, která nemusí být delší, než jenom 10 minut. I v tomto je Japonská půjčka skutečně unikátním úvěrovým produktem. Dodat ale musíme, že tato rychlost he garantována pouze v případě expresního vyplacení. Standardní zaslání peněz je totiž spojeno s lhůtou 24 hodin. Více o tom uvádí samotný poskytovatel, a to toto: „Rychlost doručení peněz z naší půjčky na váš bankovní účet je závislá na mnoha věcech, například na tom, v jaké bance máte veden bankovní účet, nebo na tom, zda žádost o půjčku odesíláte ve dne nebo v noci.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *