Poctivá nebankovní půjčka

Vánoce se blíží, a tak je načase pobavit se o půjčkách. Velké množství lidí totiž touží nejen po tom dary dostávat, ale také je dávat. Jenže k tomu jsou potřeba peníze, které naopak velké množství lidí nemá, a tak mnozí sahají po půjčce. Pojďme se proto podívat, jak se nenechat oklamat a jak vybrat férovou a poctivou půjčku.

Půjčka na Vánoce

Vánoce jsou krásným obdobím plným klidu, míru, domácí pohody a půjček. Mnozí z nás totiž půjčkami financují koupi dárků a stále častěji přitom sahají po půjčce nebankovní. Nebankovní půjčky jsou totiž rychlým a snadným zdrojem peněz. Navíc velice často dosahují kvality půjček bankovních a přitom poskytují jisté výhody, kterými bankovní půjčky neoplývají, jako je právě ona rychlost, snadnost vyřízení a získání peněz či možnost půjčit si i menší částky. Aby vám však půjčka na Vánoce nepřinesla více strastí než radostí je potřeba volit obezřetně.

Poctivá nebankovní půjčka

Pokud tedy hledáte poctivou nebankovní půjčku, pak můžete vyzkoušet půjčku Rerum. Půjčit si můžete částku od 500,- Kč do 15.000,- Kč na dobu od 8 do 30 měsíců. Pokud jste navíc novým klientem, který si od Rerum nikdy nepůjčoval, můžete půjčku získat zdarma, tedy bez poplatků. Stačí vám učinit pár jednoduchých kroků, připravit si naskenovaný platný průkaz totožnosti a 1,- Kč. Pak už jen vyplníte online registraci na webových stránkách a zašlete verifikační platbu ve výši 1,- Kč. Platby se nemusíte vůbec dbát, jde pouze o ověření vašeho účtu, kam budou zaslány peníze z půjčky.

Jak poznat poctivou půjčku?

Otázkou zůstává, jak poznáte, že zrovna Rerum je ta pravá a poctivá rychlá nebankovní půjčka. Poctivé nebankovní společnosti nepůjčí jen tak každému. Dá se totiž očekávat, že zadlužený člověk či člověk v insolvenci, student či senior nemá finanční prostředky na řádné splácení a půjčit mu bez prověření by bylo nespravedlivé, a to jak pro společnost, tak hlavně pro něj, neboť takové společnosti pak většinou těží z nesplácení úvěru takového klienta.

Proto i Rerum poskytuje půjčky pouze při splnění několika základních podmínek, díky kterým si žadatele a zvláště pak jeho schopnost splácet prověří a ověří. Rerum požaduje, aby byl žadatel občanem ČR, ve věku od 25 do 65 let, s aktivním připojením k mobilní síti a bankovním účtem u banky v ČR. Dále pak žadatel nesmí být veden u jiné instituce poskytující půjčky jako dlužník či být v insolvenci a naopak musí mít dostatečný a trvalý příjem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *