Ponča, která budete milovat

Patříte mezi příznivce vodních sportů, které jsou v současné době hitem nejen v zahraničí, ale i v našich končinách? Nové sporty, které se dají provozovat i na našich českých vodách jsou opravdu pestré.

Pokud máte v plánu některý z nich zažít i vy, budete si muset pořídit kromě sportovního náčiní rovněž i funkční oblečení, které se k danému sportu váže. Zapomínat byste ovšem neměli zejména na to, do čeho se obléknete po svém vodním výkonu.

Zda se na pláži či na přehradě otřete ručníkem a obléknete se do suchých věcí či zda si pořídíte velmi moderní, dokonale padnoucí ponča na vodní sporty, která vás po výkonu dokonale ochrání.

Stačí, když vylezete z vody, obléknete se do ponča a můžete si klidně lehnout na pláž a užívat si pohody se svými přáteli, se kterými rozeberete váš sportovní výkon.

Barevná ponča jsou IN

Barevná ponča pro ženy, muže, a dokonce i děti v současné době zažívají obrovský úspěch. Zejména pak u dětí jsou tyto ponča bezpodmínečně nutná. Představte si takové dětské pončo s oblíbenou postavou vašeho dítěte?

Bude chtít váš drobeček pochodovat po pláži s takovouto parádou? Jistě mnohem raději než s obyčejným ručníkem, který ho nejenže perfektně neochrání před prochladnutím, ale navíc ho bude odmítat nosit po každé návštěvě vody.

Takové pončo s kapucí ale rozhodně neodmítne. Vy, jakožto rodič tak budete mít naprostou jistotu, že váš brouček neprochladne ani tehdy, vyleze-li nejméně desetkrát ven z vody.

Pánové ponča milují

Ještě donedávna bylo v kurzu zejména klasické dámské pončo, které jak jinak objevila žena na pultu v obchodě a nebála se v něm předvést při prvních letních radovánkách u vody.

Ovšem trend v nošení těchto hřejivých, velmi dobře padnoucích a sacích ponč, se s postupující dobou rozmohl a dnes na něj nedají dopustit ani muži, kterým se sportovní vzhled, který pončo, nabízí rovněž, velmi líbí.

Pánské pončo tak na plážích i na vodních přehradách spatříte mnohem častěji, než tomu bylo kdysi. A aby také ne, především pánové totiž velmi rádi vyhledávají vodní sporty, které je naplňují adrenalinem a díky nimž, se cítí ještě o něco více mužněji, dokonalá výbava je tak pro ně v tomto případě samozřejmostí.

Příjemný materiál vás dostane

Velmi příjemný materiál, který nabízí, kupříkladu takové ručníkové pončo, rozhodně není k zahození. Pončo je měkké, hřejivé a vy se tak po vysvlečení ze svých mokrých věcí, máte do čeho převléknout, aniž byste zaujali pozornost přihlížejících na pláži.

Nemusíte již zdlouhavě vyhledávat kabinky na převlečení z plavek do suchého oblečení, které mnohdy na určitých místech dokonce ani nejsou. Nemusíte se dokonce ani bát toho, že by vás při převlékání se na pláži někdo mohl zahlédnout nahé, ani to s pončem nehrozí.

Tento praktický pomocník by tak měl rozhodně být součástí každé tašky sbalené k vodě a vodním radovánkám.

Velký výběr ponč značky Mystic najdete na Showroomu Mystic v Brně nebo Praze. Či na stránkách www.mysticstore.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *