Půjčka Clever nabízí vysoký úvěrový limit a zároveň nízké splátky

Rozbila se vám lednička, nemáte na opravdu porouchaného auta nebo se potýkáte s výdaji na školu v přírodě? Vaše banka vám nechce vyjít vstříc, a vy proto hledáte levný a rychle dostupný finanční produkt? Půjčka Clever vás jistě potěší svou variabilitou, transparentností a především jednoduchou dostupností.

Hledáte vysoký úvěrový limit a zároveň nízké splátky, abyste mohli překlenout momentální nepříznivé období? Bojíte se náročného obíhání bank nebo dlouhých a drahých telefonních hovorů? Hoďte své obavy za hlavu a vyplňte náš přehledný formulář. Peníze budou vaše do 24 hodin k použití skutečně na cokoliv.

Půjčka Clever nedělá rozdíly

Na dostupný úvěrový limit se u půjčky Clever můžete vždycky spolehnout. Ať si berete svou první půjčku nebo máte příznivou kreditní historii jinde, vždy je volba půjčené částky jen na vás. K dispozici máte 15 000 Kč – 99 000 Kč. U vyšší částky je pouze třeba s možností doložení příjmů za poslední tři měsíce, jinak nic složitého k vyřízení potřebovat nebudete. Stačí vám jen:

  • OP a další průkaz totožnosti
  • věk 18 let a více
  • občanství na území ČR
  • schopnost řádně splácet

Nezáleží na tom, jestli jste maminka na mateřské dovolené, senior, OSVČ nebo momentálně nezaměstnaný. Půjčka Clever nenahlíží ani do rejstříku trestů nebo registru dlužníků. Mezi svými klienty jednoduše nedělá rozdíly, a všem se snaží maximálně vyjít vstříc.

Půjčka Clever vidí svou největší výhodu ve vysokém úvěrovém limitu a nízkých měsíčních splátkách, které nadměrně nezatíží žádný zdravý rodinný rozpočet. Své klienty nepřekvapí ani žádnými skrytými poplatky a poplatek za vyřízení půjčky odvíjí od výše půjčené částky. Poplatek za vedení účtu neplatíte, a díky neúčelovosti úvěru se nemusíte zatěžovat ani dokládáním faktur a dalších dokumentů. Vše tedy skutečně spravedlivé, transparentní a bezpečné.

Půjčka Clever je tím pravým produktem pro moderní dobu. Vyzkoušejte ji i vy!

Půjčka Clever nabízí vysoký úvěrový limit a zároveň nízké splátky
Půjčka Clever nabízí vysoký úvěrový limit a zároveň nízké splátky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *