Raiffeisen stavební spořitelna a její nabídka

Raiffeisen stavební spořitelna a její nabídka
Hans / Pixabay

Stavební spoření je v současné době skutečně zajímavou možností, jak můžeme výhodně zhodnotit své finance. A to nejenom díky výhodnému úroku, ale také díky státnímu příspěvku. Podíváme-li se na aktuálně dostupné možnosti na našem trhu, nabídne toto spoření i Raiffeisen stavební spořitelna.

Začneme-li charakteristikou, máme možnost získat celé jedno procento úroku s garancí na 6 let, stejně jako možnost státní podpory, které je v tomto ohledu až 2 000 korun ročně. Samozřejmostí je zde také pojištění vkladů, nehledě na výhodu spojenou s možností čerpat výhodný úrok. A co o tomto spoření říká samotná banka? Je to toto: „Naspořené prostředky můžete využít například na financování nového nebo rekonstrukci stávajícího bydlení. Můžete si také vytvořit finanční rezervu nebo dětem usnadnit start do života. Stavební spoření je jedním z nejoblíbenějších spořících produktů.

Raiffeisen stavební spořitelna vám umožní financovat své bydlení

Není to jenom možnost výhodně spořit, protože tato bankovní instituce se zaměřuje také na oblast financování vašeho bydlení. Tedy na úvěrové produkty, které mohou být spojeny s vaším snem o dokonalém životě. V rámci daného úvěru lze získat až 700 000 korun bez zajištění, bez nutnosti mít jakékoliv vlastní úspory. Potěší ale i fakt spojený s tím, že si lze až o půl roku posunout splácení, nebo možnost hýbat se splátkami nahoru a dolů, dle vašich aktuálních potřeb. I to jsou zajímavé výhody spojené s tímto úrokem. Navíc přináší několik výhod, jako:

  • Možnost odpočtu zaplacených úroků z daní
  • Možnost využití na refinancování
  • Možnost využít profesionálních služeb finančních poradců

K dispozici jsou i další úvěrové produkty

Výše uvedená půjčka však není jedinou dostupnou možností, jakou můžete jako klienti využít. Dále totiž Raiffeisen stavební spořitelna nabídne také možnost kreditní karty. Tu sice můžete získat jako běžní klienti banky, ale pokud jste zároveň i klientem RSTS, získáváte i celou řadu výhod. Mezi ty patří třeba bonus ve výši až 500 Kč, stejně jako možnost ušetřit za nákupy u vybraných partnerů. Tyto konkrétní slevy navíc nemusí být nijak malé, jelikož mohou činit i poměrně příjemných 50 procent. I to je důvod, proč o kartě uvažovat.

Služby spojené právnickými osobami nejsou výjimkou

Máme-li produkty této banky zmapovat skutečně detailně, nesmíme zapomínat ani na služby spojené s právnickými osobami. O co konkrétně jde? Třeba služby pro bytová družstva, stejně jako pro společenství vlastníků, nebo také pro obce a města. A v jakých oblastech Raiffeisen stavební spořitelna tyto služby nabídne? Stejně jako u běžných klientů dominuje primárně oblast financování různých projektů, které souvisí se stavbou, stejně jako zlepšením současných nemovitostí, které daná právnická osoba spravuje.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *