Tisk fotoobrazů

Milujete umění. Ovšem účty za elektřinu, vodu nebo telefon nejsou příliš vstřícné k vizi, že sumy za díla věhlasných umělců se pohybují v miliónových částkách. Že byste se vydali za svým šéfem, co říká na to, že by se na vaší výplatní pásce začala objevovat trochu jiná cifra? Držíme vám rozhodně palce.

V případě, že ohledně vašeho nadřízeného nenarazíte na pochopení, řešení bychom vám rozhodně navrhli. Je jím tisk fotoobrazů. Jejich cena se odvíjí přímo od rozměru fotoobrazu. V případě, že vámi požadovaný rozměr v nabídce nemáme, objednejte si jej individuálně. Nemáme prolém zajistit jakoukoli velikost.

Fotoobrazem nemyslíme vytištění fotky na obyčejný papír

Nechte tisk fotoobrazů raději profesionálům z Fobraz. Umíme to totiž jinak. Tiskneme obrazy na kvalitní přírodní plátno za pomoci originálních inkoustů. Hotové umělecké dílko vsadíme do dřevěného rámu, kde ho též pečlivě uchytíme. Chceme totiž, abyste se se s fotoobrazem mohli těšit dlouho. Nepřijde si na něj ani vliv UV záření.

Co konkrétně to bude, to už necháme na vás. Nabízíme vám klasický tisk, který sluší třeba portrétním fotografiím. Vlastníte fotografii, na kterou jste zvlášt pyšní? Ať už jde o podobenku vás, vašeho potomka nebo třeba domácího mazlíčka. Na fotografii jsou malé děti i domácí zvířata stejně mnohdy úplně nejroztomilejší. Pro umělecké duše zase nabízíme možnost tisku fotografie ve stylu pop art. Pokud máte hned celou sérii fotografií z nějaké významné události, není nic jednoduššího, než si z nich dát vytisknout fotoobraz v podobě koláže.

A nebude to ani trvat příliš dlouho, než si budete moci výsledek triumfálně pověsit na zeď. Výrobu zdatní tiskaři z Fobraz zvládnou během pouhých čtyřiadvaceti hodin. Poté za námi přijďte na návštěvu a svůj fotoobraz si vyzvedněte, případně vám jej pošleme na dobírku. Asi neznáme nikoho, kdo by neměl rád dárky. K hotovému výrobku vám navíc jako bonus přidáme zdarma 3D maketu. Objednávku stačí vytvořit jednoduše online prostřednictvím našich webových stránek. V případě, že s námi chcete hovořit, nechte nám na sebe telefonní číslo. Záhy se vám ozveme zpět.

AdinaVoicu / Pixabay
AdinaVoicu / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *