Trend letošního léta – pončo!

Chcete-li být trendy na pláži i u bazénu, pořiďte si letos k vodě pončo! A rozhodně si pod tímto názvem nepředstavujte pončo, které je typickým oděvem indiánů. Slovo pončo nabývá nyní nového rozměru, a to jako praktický doplněk k vodě a na pláž, pro malé i velké, pro sportovce i lenochy.

Jako multifunkční doplněk jej využijete při vodních radovánkách a můžete jím nahradit župany či osušky, oproti kterým vám dodá módní šmrnc.

Nyní můžeme ponča vidět většinou u sportovců, kteří naplno využívají jejich výhody – savost, tepelný komfort, pohodlí… a v neposlední řadě také styl. Ponča k vodním sportům zkrátka patří! Sáhněte po něm letošní léto i vy a budete nadšeni.

Multifunkční pomocník

Je jen na vás, jakým způsobem své pončo využijete – poslouží nejen jako součást oděvu, ale lze jej použít jako ručník, podložku na ležení, samozřejmě vás ochrání před slunečními paprsky – v tom jsou zdaleka nejpraktičtější ponča s kapucí, která nahradí i pokrývku hlavy, a nemusíte si tak lámat hlavu se zapomenutým kloboučkem či čepicí.

Pončo vám rovněž nabídne soukromí, když je třeba svléknout mokré plavky nebo neopren, poslouží potom jako malá převlékárna. A pokud byste ho takto využít nechtěli, spolehlivě ochrání sedačku auta před navlhnutím právě z mokrého oblečení.

A stejně tak, jako vás pončo ochrání před sluncem, poskytne vám i dostatečnou ochranu před prochladnutím po vystoupení z chladné vody a díky své délce až ke kolenům vám zajistí dostatečný komfort.

Navíc díky svému střihu pončo zůstane po oblečení na svém místě a vy nemusíte řešit, jak sobě či dětem osušku lépe uvázat, aby nepadala.

Pončo pro každého

Ponča se vyrábějí v mnoha barvách a velikostech – pořídíte tedy nejenom ponča pánská a ponča dámská, ale také ponča dětská. Ta uvítají zejména maminky, které chtějí, aby jejich děti byly dostatečně chráněny, v pohodlí a s minimálním úsilím, a pořídí pončo pro děti.

Ponča pro děti lze sehnat v líbivých variantách s oblíbenými postavičkami, děti tak budou z nového doplňku nadšené a nebudou ho chtít sundat.

Vyberou si všichni

Pončo lze pořídit ve variantě s krátkým i dlouhým rukávem a s praktickou „klokaní“ kapsou, v různém materiálovém složení. Ponča jsou vyráběna buďto z bavlny, směsi bavlny a polyesteru, anebo pouze z polyesteru.

Ten pončům dodává jejich výborné vlastnosti –  pončo se nezmačká a nezadržuje v sobě tolik vody jako samotná bavlna, ale tolik potřebná savost zůstane zachována. Materiál na ponča je na dotyk hebký a příjemný a je radost se do něj v případě potřeb zachumlat.

Ponča jsou navíc dostupná v mnoha barvách – vybírat můžete z jednobarevných ponč v pastelových i výrazných barvách, z barevných ponč s jemných i divokým potiskem či ponč sestavených z několika barevných dílů.

Kvalitní ponča Mystic a Brunotti najdete na stránkách www.mysticstore.cz nebo přímo na Showroomu Mystic v Brně či Praze.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *