Jak začít prodávat pomocí e-shopu

Geniální nápady bývají někdy až průzračně jednoduché! Dostali jste jeden takový a víte, že máte k dispozici produkt, po kterém vám zákazníci ve snaze jej získat utrhají ruce?

V dnešní době je samozřejmostí, že s ním musíte s kůží na trh prostřednictvím e-shopu. Následující řádky by vám měli pomoci vybrat, jaké řešení e-shopu je pro vás nejlepší.

E-shop na míru je ideální pro originální a jedinečné produkty

E-shop na míru představuje ideální řešení v okamžiku, kdy jste si svým nápadem a jeho úspěchem naprosto jisti. Takovým případem je kupříkladu okamžik, kdy je vámi nabízený produkt na trhu naprosto originální a jedinečný.

Tehdy již stojí za to nechat si pořídit e-shop na zakázku! Počítat je však nutné s tím, že se jedná o krok, který si žádá poměrně značné finanční investice. Na oplátku za ně obdržíte e-shop na míru, který bude mít přesně ty funkce, které ke svému podnikání potřebujete.

Pronájem e-shopu lze doporučit především začínajícím obchodníkům

Vhodné řešení pro lidi, kteří nejsou ještě tolik zběhlí v této branži, představuje do začátku pronájem e-shopu. Trh se prudce rozvíjí a dnes již je nabídka e-shopů k pronájmu natolik rozmanitá, že má takřka každý příležitost najít si takový, který bude co nejvíce vyhovovat jeho nárokům.

Kdežto na e-shop na míru musíte vynaložit nemalé finanční prostředky, pronájem e-shopu vyjde na desítky, někdy i tisíce korun. Získáte tím i čas, abyste si ověřili, zda je váš nápad skutečně tak dobrý, jak jste přesvědčeni. Solidní poskytovatelé e-shopů k pronájmu disponují i kvalitní technickou podporou, jež vám pomůže v případě potřeby s některými úpravami.

Samozřejmostí by měla být i možnost vyzkoušet si daný e-shop na několik dní bezplatně, abyste se mohli přesvědčit o tom, jestli je jeho daná podoba skutečně tou, kterou hledáte.

E-shop zdarma je finančně nejdostupnější variantou

Ve chvíli, kdy na rozjezd svého e-shopu nechcete nebo nemůžete vydávat žádné finanční prostředky, je možným řešením e-shop zdarma. Na internetu si je možné bez větších problémů takový druh softwaru opatřit.

Pokud sami ovládáte základy programování, máte vyhráno, jinak budete muset požádat o pomoc nějakého programátora. Něco zaplatíte i za webhosting a technickou podporu. Rozhodně se však jedná o řešení, které není příliš finančně nákladné.

Cenou za ně je limitované uživatelské rozhraní a skutečnost, že se jedná v podstatě o sériový produkt, takže nějakou originalitu nemůžete očekávat.

V okamžiku, kdy se rozhodnete nabízet své zboží prostřednictvím e-shopu, byste tedy měli nejprve důkladně zvážit, které z výše uváděných řešení je pro vás tím nejlepším.

Jedná se totiž o zcela zásadní krok, který může rozhodnout o úspěchu či neúspěchu celého vašeho podnikání!

Pokud hledáte profesionální řešení, které vás hned na začátku nezatíží finančně příliš, vyzkoušejte Zoner inShop. Jde o e-shopové řešení, které je na trhu již minimálně 20 let a je vhodné, jak pro začínající e-shopy tak pro e-shopy s desetitisíci položek.

Pro začátek si můžete vyzkoušet demoverzi e-shopu až na 60 dní zcela zdarma a bez omezení funkcemi. Poté si již můžete vybrat některý z programů e-shopů v pronájmu, které jsou navrženy tak, že s rozvojem vašeho podnikání budou dále růst.

Jako třešnička na dortu je možnost přechodu z již běžícího pronájmu na váš vlastní vytvořený e-shop, který může být zcela dle vašich představ. Další informace najdete na stránkách www.inshop.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *