Zaplo půjčka podvod rozhodně není

Zaplo půjčka podvod rozhodně není
jarmoluk / Pixabay

Obáváte se, že v dnešním světě úvěrových produktů narazíte na podvodné nabídky? Pokud ano, rozhodně je dobré věnovat se tomu segmentu, kde podvody určitě nehrozí. A to třeba segmentu mikropůjček, kde je ideální volbou Zaplo půjčka. Podvod zde rozhodně nečekejte, jelikož tento poskytovatel má u nás vybudovanou tradici a již delší dobu ho můžeme znát také z několika výrazných nejenom televizních kampaní. I to jasně ukazuje, že se o podvodnou nabídku rozhodně nejedná.

Ani v procesu schválení Zaplo půjčka podvod

Pokud se rozhodnete si u tohoto poskytovatele vzít peníze, je jasné, že nejprve si budete muset požádat. Samotnou žádost je třeba nejprve vyplnit prostřednictvím internetových stránek. Zde si v prvním kroku vyberete i částku a termín splatnosti. Na výběr samozřejmě máte z velkého množství možností. Tou nejnižší částkou je suma 1 000 Kč, přičemž tou nejvyšší celých 15 000 korun českých. Ty lze kombinovat s termínem splatnosti, který je v rozmezí 7 – 30 dní. Následně už se rozbíhá schvalovací proces, který nemusí trvat déle, než několik málo minut.

Měly byste vědět, že … informace o tom, zda je vám půjčka poskytnuta, obdržíte na váš mobilní telefon.

Co se žádostí souvisí?

Dodat musíme i to, že Zaplo půjčka podvod eliminuje i z druhé strany, tedy s ohledem na to, aby nemohlo dojít ke zneužití údajů. V první řadě je třeba poslat korunový registrační poplatek, který slouží k ověření toho, že bankovní účet patří skutečně vám samotným. Dále je třeba provést i další ověření, a to konkrétně takové, kdy je třeba zaslat oskenované doklady totožnosti. To je samozřejmě nezbytné proto, aby se eliminovala situace, kdy zneužíváte čísla dokladů jiných osob.

Jak získáte peníze a na co je lze použít?

Po úspěšném schválení jsou peníze zaslány na váš bankovní účet, a to v co nejkratší možné chvíli. Samozřejmě zde oceníte i to, že má Zaplo několik bankovních účtů a tak se snaží peníze posílat v rámci toho, aby byl převod realizován prostřednictvím jedné banky. Jakmile peníze přijdou, což může být do 15 minut od schválení, už s nimi můžete libovolně nakládat. Omezováni samozřejmě nijak nejste, ale nejčastěji lidí řeší s danými financemi své finanční problémy. A to třeba takové:

  • Situace, kdy nepřišla výplata
  • Situace, kdy jsme nevyšli se stávající mzdou
  • Situace, kdy se objevil nečekaný výdaj

S možností nulového úroku

A že Zaplo půjčka rozhodně není podvod, to dokládá i fakt, že nabídne možnost první půjčky zcela zdarma – bez poplatků a bez úroků. Skvělá možnost, jak vyřešit své finanční problémy jednoduše a přitom velmi výhodně. Více o tom píše poskytovatel na svém webu: „Pokud Vaši první půjčku splatíte včas, nebude Vám účtován žádný úrok ani poplatek.“ I to je samozřejmě důvod, proč lidé služeb tohoto poskytovatele aktivně využívají stále více.

Zaplo půjčka Info
částka 1.000 – 15.000 Kč
splatnost 1 – 30 dní
způsob poukázání převod
musí být zaměstnanec ne
Minimální příjem ne
Potvrzení o příjmu ne
kontroluje registr ne
první půjčka zdarma ano do 8000 Kč
nutná registrace ano
potřebné dokumenty OP nebo ŘP nebo CP
RPSN 730% – 12995.50 %
ručitel / ručení ne
účel bezúčelová
délka vyřízení do několika minut
lze komplet vyřídit online ano
předčasné splacení zdarma ano
Poplatek za poskytnutí ano
výhody
Občanství ČR
Věková hranice/rozsah 18+
Bankovní účet ano

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *