Zonky nabízí rychlé a flexibilní řešení pro každého

Zonky je jednou z nejpopulárnějších nebankovních společností na českém trhu, která poskytuje půjčky od 5 000 do 1 200 000 Kč s možností splatnosti od 12 do 120 měsíců. Tato společnost nabízí širokou škálu finančních produktů a služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám klientů. V tomto článku se podíváme na hlavní výhody a podmínky, které Zonky nabízí svým klientům.

Rychlost a jednoduchost

Jednou z hlavních výhod Zonky je rychlost vyřízení půjček. Proces schválení trvá jen několik minut, což znamená, že klienti nemusí čekat dlouho na peníze. Peníze jsou navíc převedeny na účet klienta během několika minut (maximálně do jednoho dne) po schválení žádosti.

Přístupnost pro široký okruh žadatelů

Zonky nepožaduje potvrzení o příjmu ani minimální měsíční přísun peněz. Díky tomu mohou o půjčku žádat i osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) nebo nezaměstnané. Vždy je ale nutné, aby žadatel prokázal svou schopnost splácet půjčku a neměl záznam v registru dlužníků.

Bezúčelová půjčka

Zonky poskytuje bezúčelové půjčky, což znamená, že klienti mohou peníze použít na cokoli, co potřebují. Ať už se jedná o nákup nového automobilu, rekonstrukci bytu nebo splacení starších dluhů – Zonky nepožaduje žádné konkrétní zdůvodnění pro použití půjčených peněz.

Online proces

Celý proces žádosti o půjčku lze vyřešit online přes webové stránky společnosti. Pro získání půjčky je nutné se zaregistrovat na webu Zonky a podat žádost s uvedením požadovaných údajů. Po schválení žádosti jsou peníze okamžitě převedeny na bankovní účet klienta.

Předčasné splacení zdarma

Klienti mají možnost kdykoli zdarma předčasně splatit svou půjčku, což může být velkou výhodou pro ty, kteří se dostanou do lepší finanční situace a chtějí se zbavit dluhu co nejdříve.

Poplatek za poskytnutí půjčky

Zonky účtuje poplatek za poskytnutí půjčky, který je zahrnut v úrokové sazbě. Úroková sazba se pohybuje od 4,99 % do 19,99 % v závislosti na bonitě klienta a délce splatnosti půjčky.

Podmínky pro žadatele

Pro získání půjčky u Zonky musí žadatel splňovat následující podmínky:

– Věk nad 18 let
– Občanství České republiky
– Bankovní účet v české nebo slovenské bance (pro převod peněz)

Závěr

Nebankovní půjčka od Zonky je vhodná pro širokou škálu žadatelů, kteří potřebují rychlé a flexibilní řešení svých finančních potřeb. S rychlým schvalovacím procesem, možností bezúčelového použití peněz a přístupností i pro OSVČ či nezaměstnané se jedná o atraktivní možnost pro ty, kteří hledají alternativu k tradičním bankovním půjčkám.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *